Makaleler » Moda Gülay » TRENÇKOT TRENDİ

TRENÇKOT TRENDİ

TRENÇKOT TRENDİ 

 

 İlkbahar ve sonbaharın vazgeçilmezlerinden olan trençkot yine 2021 yılında da tercih edilmektedir. Yağmurlu ve rüzgarlı havalarda kadınların vazgeçilmezi olan trençkot farklı modeller ile karşımıza çıkmaktadır. Bu sene klasik trençkotun yanı sıra desenli, düğmeli,  parçalı, garnili,  spor ve fermuarlı modeller de üretilmiştir.

 

 Oldukça pratik olarak giyilen trençkotlar tesettürlü giyinen kadınların kıyafetlerinin önemli bir parçasıdır. Çünkü hemen her kıyafetleri tamamlar ve dışarı çıkarken hazırlanmayı daha pratik hale getirir.

 

 Tesettür giyinen kadınlar artık çok sınırlı kıyafetlere sahip değil. Farklı renk ve modellerde birbirinden güzel trençkot modelleri ile siz de tarzınıza bir renk ve özgünlük katabilirsiniz. Dolabında farklı renk ve desenlerde kaplar bulunan bir kadın hazırlanmakta sorun yaşamaz. Ayrıca tarzına renk katmak isteyenler birbirinden güzel renkteki kapları tercih edebilir. 2021 yılında da en çok tercih edilen renk cameldir. Bu rengi takip eden renkler siyah ve bej’dir.

 

 Trençkot modelleri tesettür giyinen kadınlar için en önemli ihtiyaçlardan birisidir. Trençkotlar sadece klasik giyinen kadınlar için değil aynı zamanda spor giyinen kadınlar için de üretiliyor. Kıyafetlerinin büyük bir bölümünü oluşturan trençkotlar ne kadar şık ve farklı olursa tesettür giyinen kadınlar kendisini o kadar rahat ve şık hisseder.

 

 

Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır